BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE DLA DOMU

 

Bramy garażowe segmentowe są idealnym rozwiązaniem dla Twojego garażu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają komfort i bezpieczeństwo.
Zastosowane panele o grubości 40 mm, wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową oraz uszczelki wargowe, które idealnie przylegają do panelu i wspornika, skutecznie redukują straty ciepła i zmniejszają hałas z zewnątrz. Specjalna konstrukcja panelu i zawiasów eliminuje ryzyko przytrzaśnięcia palców przy zamykaniu bramy.

BRAMY GARAŻOWE RSC 200

Prowadzenie normalne RSC 200 to standardowe i najczęściej stosowany typ prowadzenia bramy garażowej. Wymagana wysokość nadproża to 200mm przy ręcznym sterowaniu bramy oraz 250mm przy sterowaniu bramą za pomocą napędu elektrycznego.

Bramy garażowe RSC 80​

Brama o prowadzeniu niskim stosowana jest wszędzie tam, gdzie nie mamy miejsca montażu bramy w standardowym prowadzeniu. Wymagana wysokość nadproża w prowadzeniu niskim to zaledwie 80mm przy ręcznym sterowaniu bramy oraz 150mm przy zastosowaniu napędu elektrycznego.

Bramy garażowe RES 350

Prowadzenie wysokie stosowane jest wszędzie tam, gdzie zastosowanie prowadzenia normalnego RSC 200 nie jest możliwe ze względu na zbyt dużą wysokość nadproża. W prowadzeniu RES 350 minimalna wysokość nadproża przy sterowaniu ręcznym to 350mm oraz 400mm przy zastosowaniu napędu elektrycznego.

Budowa panela bramowego

Standardowe panele użyte do produkcji bram segmentowych składają się z sekcji o grubości 40 mm oraz wysokości 500 mm, 555 mm lub 610 mm.

budowa-panela-kingspan

Zbudowane są z ocynkowanej ogniowo i powlekanej poliestrem blachy stalowej, wypełnionej pianką poliuretanową o wysokich właściwościach termoizolacyjnych.

Rozwiązania konstrukcyjne sekcji zabezpieczają użytkownika bramy przed przygnieceniem palców.

budowa-panela-epco

Panele użyte do produkcji bram garażowych w systemie ThermicGATE składają się z sekcji o grubości aż 60mm oraz wysokości 500 mm. Zbudowane są ze stali galwanizowanej Z100 i Z225 oraz powlekanej poliestrem blachy stalowej, wypełnionej pianką poliuretanową o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych.

Rozwiązania konstrukcyjne sekcji zabezpieczają użytkownika bramy przed przygnieceniem palców.

Brama garażowa dobierana jest w zależności od konfiguracji garażu. Należy również wziąć pod uwagę szerokość przejazdu konieczne, zgodnie z pojazdu i wziąć pod uwagę obecność ewentualnych przeszkód: rury w suficie, przechowywania ścian …

Wymiary :
H – wysokość otworu (wysokość otworu)

B – Szerokość otworu (szerokość otworu)

HN – Nadproże (wysokość nadproża)

B – Spandrel (powierzchnia ściany pomiędzy otworem a najbliższą ścianą prostopadłą) lewy i prawy 

ZAPEWNIAMY NAJLEPSZY PRODUKT

Homeplus