Piękno i design

Odkryj przednie drzwi

Szeroka gama materiałów do wydajnej i trwałej bramy

Oprócz naszej szerokiej gamy pcv i aluminium 

SYSTEM OKIEN I DRZWI Z ALUMINIUM

Okna aluminiowe. Oszczędność energii jest idealna dla nowoczesnych budynków, w których najważniejszy jest wyjątkowy design i opłacalność. Możemy zwiększyć bezpieczeństwo i komfort, więc ….

OKNA I DRZWI - PVC

Obecnie PVC stał się niezbędnym materiałem w wielu dziedzinach życia codziennego, a zwłaszcza w produkcji okien dzięki wyjątkowej stabilności termicznej, odporności na uderzenia, trwałości i łatwości konserwacji.

Nowoczesne, współczesne, klasyczne, wszystkie style są możliwe..

Homeplus Okna PVC ALU

DLA PROFILI SWOICH OKIEN, HOMEPLUS WYBRAŁ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ PVC I ZMIERZYŁ JAKOŚĆ, ABY ZAPEWNIĆ NAJLEPSZE …

Schüco ​

Nasze okna z programem Schüco gwarantują wysoką jakość i luksus: okna i drzwi tarasowe, drzwi przednie, okna przesuwne i okiennice....

Rehau

Okna i drzwi wykonane z systemów profili REHAU charakteryzują się wieloma zaletami .....

Veka​

Rozwiązanie Veka oferta: okna i drzwi tarasowe, drzwi przednie, okna przesuwne .....

żaluzje fasadowe

żaluzje fasadowe są najpopularniejszym systemem dla domów jednorodzinnych, budynków administracyjnych, schronów i pergoli ......

Nowoczesna technologia stała się integralną częścią naszego codziennego życia. Dlaczego twoje okna również nie powinny z tego korzystać?
Z Homeplus, jeśli szukasz specjalnego wzornictwa, innowacyjnych materiałów lub inteligentnych rozwiązań.
Nasze okna, drzwi przednie, drzwi balkonowe i drzwi przesuwne oferują wiele opcji projektowania, a tym samym mogą być optymalnie dostosowane do potrzeb twoich klientów.
Aby mieć większą swobodę w zakresie kreatywnych pomysłów i zainwestować więcej czasu w konsultacje, opracowaliśmy szereg przydatnych narzędzi i usług. Wspierają cię w planowaniu i zmniejszają nakłady administracyjne.

AKCESORIA

Klamka Hoppe

Piękna i praktyczna Wzbogać swoje okno o dodatek z charakterem. Klamkę odznacza się wysoką jakością techniczną

Klamka ​ Schüco

Jej uniwersalność zachwyca Dopasowana do wszystkich typów i sposobów otwierania. Charakteryzuje ją przejrzysta forma i wysokie walory użytkowe.

Klamka SecuForte

Większe bezpieczeństwo W momencie zamknięcia i uchylenia klamka, a także trzpień są odłączone, dlatego poruszanie nią jest niemożliwe, zapewniając większe bezpieczeństwo Twoich okien.

INTELIGENTNY DOM ŻYCIE JEST ŁATWE DZIĘKI HOME PLUS

Połączony dom: Ułatw sobie życie! architekt
Architect

ODKRYJ NASZE PRODUKTY ROLETY & BRAMY GARAŻOWE & żaluzje fasadowe

smart home, house, technology
Zdefiniuj swój styl życia! Odkryj nasze rozwiązania dla okien i ...
Jedna platforma, setki możliwości .
TaHoma jest obecnie jedną z najbardziej kompletnych platform na rynku. TaHoma jest kompatybilna z ponad 250 liniami produktów (drzwi, okna, żaluzje, bramy garażowe, ogrzewanie, oświetlenie, kamery bezpieczeństwa i systemy alarmowe), produkty Somfy i 20 innych głównych marek partnerskich w sektorze AGD. TaHoma ( TaHoma )
TaHoma